середа, 19 червня 2024 р.

Правила безпеки на літніх канікулах


Вправи для психічного здоровя, які ви можете робити разом із вашими дітьми

 Ми, батьки, прагнемо для своїх дітей найкращого, тому стежимо за їхнім фізичним здоров’ям, стараємося вчасно звертатися до лікаря, мотивуємо дитину займатися спортом, правильно харчуватися тощо.

Проте варто пам’ятати, що турбота про психічне здоров’я не менш важлива, особливо тепер, під час війни. Ось декілька вправ для психічного здоров’я, які ви можете робити разом зі своїми дітьми 🙌🏻
І нагадуємо вам, що стан дитини напряму залежить від самопочуття батьків. Тому якщо ви відчуваєте, що вам складно самостійно справлятись із важкими емоціями, наші психологи готові вам допомогти:
📞0800 210 106 (лінія безоплатної психологічної допомоги).
Або залишайте заявку в Telegram за номером: +38 099 198 57 95.
Telegram-бот для заявки: https://t.me/kidsMentalHelpBot




Корекційні ігри та вправи для дітей з ООП

 Корекційні ігри та вправи для дітей з особливими освітніми потребами










Портфоліо дитини з ООП

 ✅ПОРТФОЛІО ДИТИНИ З ООП ✅

Портфоліо, як інноваційна форма оцінювання, з’явилося у світовому освітньому просторі у 90-х роках минулого століття, але й сьогодні воно заслуговує на увагу педагога, особливо під час роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Тож пропонуємо рекомендації щодо створення портфоліо дитини з особливими освітніми потребами.


вівторок, 18 червня 2024 р.

Індивідуальна освітня траєкторія дитини з ООП

 Індивідуальна освітня траєкторія дитини з особливими освітніми потребами

  Індивідуальна освітня траєкторія — це персональний шлях розвитку здібностей, особистісних якостей і психічних процесів дитини.

В основі індивідуальної траєкторії лежить дитиноцентризм. Вона має на меті забезпечити максимально сприятливі умови для навчання й розвитку кожного учня.

В умовах війни індивідуальна освітня траєкторія набула нового значення — дедалі частіше школи застосовують індивідуальні освітні траєкторії для організації навчання учнів, які тимчасово проживають в іншій місцевості або за кордоном. Це дає змогу забезпечити гнучкість освітнього процесу, не вносячи кардинальних змін до навантаження вчителів.

ЧОМУ ІНДИВІДУАЛЬНА ОСВІТНЯ ТРАЄКТОРІЯ АКТУАЛЬНА ПІД ЧАС ВІЙНИ?

У багатьох дітей немає можливості відвідувати школу разом з іншими учнями, іноді навіть у дистанційному режимі. Це спричинено, зокрема, тим, що діти перебувають у різних країнах в умовах тимчасового прихистку. Для більшості таких учнів можна застосувати термін “з особливими освітніми потребами” у широкому його розумінні.

Стратегічно важливо забезпечити для всіх дітей рівний доступ до освіти, налагодити якісний освітній процес, тому індивідуальні освітні траєкторії зараз набувають особливого значення.

Фото без опису

 

Засідання команд психолого-педагогічного супроводу

✍🏻30.05.2024 року відбулися завершальні засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

💡Під час засідання, команди підсумували результати навчально-виховної роботи за рік, а саме: було здійснено моніторинг виконання індивідуальних програм та визначення динаміки розвитку кожної дитини з ООП. 

🧩Батьки та залучені фахівці мали змогу ознайомитися з дитячими портфоліо.

🙋‍♀️Засідання пройшло продуктивно. Батьки поділились своїми очікуваннями, педагоги та спеціалісти надали цінні поради.















Правила безпеки на літніх канікулах

Відео:  Правила безпеки на літніх канікулах 2024